Toužíte poznat, jaké je to vystřelit si ze zbraně? Nemáte však svou vlastní střelnou zbraň ani nikoho známého, kdo by vám ji ukázal a umožnil si s ní tak trochu pohrát? Pokud nechcete porušovat žádné zákazy, ale chcete si legálně vyzkoušet, co to obnáší jít na střelnici, pak neváhejte a poznejte to na vlastní kůži. Není na tom nic složitého, ba naopak, může to vyzkoušet každý a každý se může naučit strefovat terč i na velké vzdálenosti.
puška

Poznejte, jak skvělý pocit to je

Když se rozhodnete pro navštívení nějaké z mnoha střelnic v Praze, bude vás čekat rozhodnutí, jakou vlastně zvolit. Bude to spíše nějaká, která není moc známá a je třeba díky tomu levná? Nebo bude vaším cílem to nejmodernější zázemí a bohaté možnosti výběru samotných zbraní? Vaše rozhodnutí může padnout na jakoukoliv provozovnu, a v každém případě budete nadšeni z toho, co tam zažijete. Abyste si však své prvky okamžiky se zbraní v ruce užili, dejte si záležet na výběru. Pokud o sobě víte, že jste nároční na technické nebo personální vybavení, pak byste měli klást důraz na recenze návštěvníků, které vám toho mohou říct opravu hodně.
ruční zbraň

Neriskujte špatným místem

Určitě se vám již někdy stalo, že jste šli někam, kde jste to neměli zcela prověřené, a pak jste zjistili, jakou jste udělali chybu. To stejné se vám může stát v případě, kdy vaším cílem bude nějaká ze střelnic, které lze najít v Praze. I tam můžete najít velmi zajímavá místa, která vás svou podstatou naprosto nadchnou, ale také provozovny, které jsou přesným opakem. Co z toho tedy vyplývá?
–        Vybírejte podle recenzí ostatních lidí
–        Dbejte na své osobní preference a požadavky
–        Zkoušejte, než najdete to nejlepší
Tato oblasti je o tom, abyste našli ten nejlepší kompromis a proto se nebojte hledat do té doby, než budete opravdu spokojení. Zacházet se zbraní se sice naučíte všude, ale důležité je, aby vás to bavilo a cítili se v kolektivu opravdu skvěle.