Obliba vodních sportů a obecně trávení času u vody neustále roste. Se stále větší dostupností cestování to není vůbec překvapující. Lidé proto mají zájem i o méně nakupované artikly, jako jsou motorové čluny a lodě. Když však přijde na řadu pořízení pohonné jednotky, člověk může najednou tápat. Co přesně vybrat a na co určitě nezapomenout?

člun malý

Všechno to závisí na konstrukci a požadavcích

Výběr lodního motoru je záležitost především zkušeností, ale také možnosti samotného člunu. Je zřejmé, že čím menší člun budete chtít pohánět, tím menší bude muset být agregát. Naopak u větších lodí byste s malou pohonnou jednotkou asi neuspěli. Výběr je tedy nutné svázat s určitými pravidly, které ani nemusíte znát. Stačí totiž znát osvědčený obchod, který vám umožní vybrat si agregát přesně pro vámi zakoupený typ plavidla. A jestli to bude nafukovací člun nebo laminátová loď, na tom už tak nesejde. Na co však rozhodně myslet je výrobce agregátu. Určitě totiž nechcete, abyste přišli o pohon někde uprostřed velké vodní plochy. Proto můžete s jistotou nahlédnout do sortimentu značky Suzuki , ve kterém si vybere jak začátečník, tak pokročilý uživatel jakéhokoliv motorového plavidla.

Proč zvolit značku Suzuki?

  • Zkušenosti více jak 50 let s výrobou motorů
  • Bohatý sortiment čítající mnoho různých variant
  • Záruka kvality značky Suzuki

člun motorový

Jak se můžete přesvědčit, že vámi vybraný pohon bude kvalitní a vhodný? Ideální bude, když si necháte poradit. Ať už to bude váš známý nebo odborník či třeba prodejce, neuděláte špatně, když na svůj výběr budete znát i názor někoho druhého. To je velmi důležité, když nechcete spoléhat jenom na to, co sami usoudíte. Proto dbejte na názor ostatních a vyberte tak, abyste byli maximálně spokojeni. Značka Suzuki přitom znamená záruku vaši spokojenosti, stačí jenom zvolit správný typ pohonu.