Často se naši klienti ptají, co vlastně znamenají pojmy americká hypotéka bez dokládání příjmů a hypotéka bez doložení příjmů. Nevědí, zda platí nedokládání příjmů pro každého.
Je proto nutné tyto termíny upřesnit, protože jejich výklad má svá pravidla, kterými se naše společnost řídí.
Při podnikatelských úvěrech a podnikatelských půjčkách není situace prověřování příjmů striktní, ale jedná se o trochu uvolněnější poměry než u spotřebitelských úvěrů.třicet pět liber
Neoficiálně můžeme hypotéky nazývat hypotékami bez registru a hypotékami bez doložení příjmů.
To znamená, že hypotéka bez příjmu Férováhypoteka.cz je vyplácena i podnikatelům s nižším daňovým přiznáním. Registry se vůbec nezkoumají.

  • splatnost úvěru je až 30 let
  • úrokové sazby jsou již od 3 % p.a. u žadatelů s žádným nebo jen s drobným záznamem v registru
  • u žadatelů s jakýmkoliv záznamem v registru jsou hypotéka bez registru a hypotéka bez doložení příjmů od 6,9 % p.a.
  • pokud máte špatný registr a chcete získat levnější financování od 3 % p.a., stačí, když někdo z vaší rodiny (rodič, sourozenec, syn) vstoupí jako spoludlužník a situace je vyřešena

Ale i spotřebitelům nabízíme úvěry. Pro tyto klienty platí podobné úrokové sazby a podmínky. Jen co se týče posuzování příjmů, je to přísnější. Spotřebitelé musejí doložit více dokladů. Ale protože si každého klienta vážíme, dokážeme vám opravdu se vším pomoci.
Vyplňte on-line formulář a dozvíte se více potřebných informací, které musíte znát.
Naši specialisté se vám ihned ozvou a vše bude vyřešeno v klidu a pohodlí vašeho domova.mince pět rublů
Vše s vámi probereme, a jestli to bude alespoň trochu možné, půjčku vám zprostředkujeme.
Máte dvě možnosti, jak nás kontaktovat. Buď vyplníte již zmiňovaný on-line formulář, nebo nám zatelefonujte. Kontakt na nás najdete na našich webových stránkách. Formulář je nezávazný.