.

Touží vy či vaše rodina po dovolené u moře, avšak na takto strávené léto nemáte dostatek financí? Dozajista nechcete své nejbližší zklamat, proto se zamyslete nad investicí do venkovního bazénu. Ačkoliv se budete muset obejít bez vln a horkého písku, bezpochyby zabodujete. Primární je přeci jen možnost osvěžení, a tu budete mít rázem k dispozici po celou koupací sezónu.

 děvče pod hladinou.jpg

Výhodou pak může být i absence nekonečných davů turistů, řas ve slané mořské vodě či předrženého občerstvení. Není nic jednoduššího, než si připravit domácí vychlazený drink s řádnou dávkou ledu a ulehnout s ním na křesla k bazénu. A věřte, že dětem stačí vskutku málo, vydovádí se jak na pláži, tak na zahradě, stačí pouze lákavý element vody!

 

Ať si již pořídíte bazén zabudovaný či nadzemní, je zapotřebí se o něj pečlivě starat, čistit a kontrolovat kvalitu vody. Jen tak budete moci zajistit perfektní a zdravotně nezávadné koupání. Rozhodně byste tedy neměli zapomenout pořídit:

 

·         solární bazénovou plachtu, která chrání vodu jak před nečistotami, tak ji zároveň zcela ekologicky a levně ohřívá

·         bazénovou filtraci, ideálně pískovou – ta zajistí průběžné čištění

·         solární vyhřívání či teplené čerpadlopro prodloužení možnosti koupání

·         bazénový vysavač, který zajistí efektivní čištění těžce dostupných míst

·         bazénovou chemiicoby nezbytného pomocníka při péči o kvalitu vody

 nafukovací kruh.jpg

.


Když plachta zachraňuje


 

V případě, že pořizujete bazén nadzemní, je zcela nezbytné pořídit podložku pod bazén https://www.drbz.cz/zabrante-dopredu-jistym-nehodam-. Jedná se o praktický kus geotextilie, která vám může ušetřit značný finanční obnos, jelikož efektivně chrání vaše koupací zařízení, a to hned několika způsoby:

 

·         zabraňuje protržení materiálu bazénu, a tedy jeho nenávratnému zničení

·         neumožňuje prorůstání trávy

·         ničí plísně v jejich zárodku

 

Samotnou podložku stačí umístit na vhodný podklad v podobě vrstvy písku či prosáté zeminy. Pořízení tohoto doplňku přitom není nijak drahé, můžete s přitom být jistí dokonalou ochranou.

Efektivní pomocník v péči o bazén
5 (100%)2
.