.

Co může být lepší letní dovolená než Chorvatsko autobusem? Můžete si být naprosto jistí tím, že lepší destinaci, kde můžete strávit své dny odpočinku, rozhodně nenajdete!

Jen tady najdete výběr toho nejlepšího, co každý z nás od své dovolené očekává!
jezero šibenik

Jestliže míříte k moři, tak jistě máte zájem o to, aby bylo azurové a dokonale čisté, zkrátka takové, aby se v něm odrážela věčně modrá obloha. A přesně takové je evropské pobřeží Středozemního moře, neboť na Jadranu je v létě naprosto dokonalé počasí, obloha bez mráčků a čistá teplá voda. Koupání v ní si bezvadně užijí jak plavci, tak potápěči, a rozhodně i všichni ti, kteří chtějí pouze lenošit u vody a nasávat atmosféru této jižní evropské destinace.
reliéfní mapa

A pokud mluvíme o skvělé atmosféře, tak zde jistě najdete všechno to, co si od své letní dovolené slibujete! Přes den si můžete užívat koupání a opalování či potápění, večer se můžete výborně bavit v uličkách města, které přes noc ožívají. Někde jsou rušné více, někde méně, záleží na tom, jakou konkrétní lokalitu v jižní Dalmácii zvolíte. Těšit se můžete na chutná jídla za příznivou cenu, stejně jako na moře líbivých suvenýrů.

Ovšem při cestě do zahraničí je vždy dobré myslet také na praktické záležitosti. Třeba na to, zda se zde dobře domluvíte, což je v Chorvatsku naprosto jisté, neboť se zde používá chorvatština, čili srozumitelný slovanský jazyk. Zda zde nebude draho – což není. Zda se zde pohodlně ubytujete – což je jisté. A zda sem bez problémů dojedete – a tady máte na výběr hned z několika možností.

Nicméně ať už si do Chorvatska zvolíte jakoukoli dopravu, tak vězte, že existuje spolehlivý způsob, jak se sem můžete dostat rychle, komfortně, a přitom levně. To platí v případě, pokud si zvolíte pohodlnou autobusovou dopravu. Cestovat můžete plně klimatizovanými autobusy s polohovatelnými sedadly a toaletou na palubě, ve kterých vám cesta na pobřeží a zpět uběhne jako nic.

.

Dovolená v Chorvatsku je klasika, která vás neomrzí
5 (100%)1
.