Poskytovatelů připojení k internetu je všude dost a dost. Jsou v městech velkých i malých, jsou nejednou i na hodně odlehlém venkově. A jde jim o jediné. O to, aby mohli veřejnost připojit k síti, k onomu pomalu nekonečnému virtuálnímu světu.

ruce na klávesnici

Totiž mělo by jim jít o to jediné, co jsem zmínil. Jenže tomu tak nejednou není. I mezi poskytovateli tohoto připojení jsou totiž jak firmy solidní, jež dbají v první řadě o blaho svých zákazníků, tak i ty nesolidní, jimž jde nejednou jen o peníze.

Někdo tak člověku nabízí vysokorychlostní a ve všech ohledech bezproblémové připojení za příznivou cenu, zatímco jiný si za obdobnou službu říká o horentní sumy nebo naopak nabízí za málo peněz málo pověstné muziky. A není vyloučeno, že se najde možná i někdo takový, kdo za velké peníze nabídne jen velké rozčarování.

A každého by tak měli zajímat výhradně takoví poskytovatelé internetu, kteří nabízejí servis na úrovni jednadvacátého století.

Tedy někdo takový, kdo zaručuje nepřetržité, stabilní a rychlé připojení za příznivou cenu.
růžová myš

Že je někoho takového obtížné najít? Jistě, ani to nelze vyloučit. Ovšem kdo hledá, najde. Takový poskytovatel se vyskytuje klidně i v samotné Praze. Jmenuje se Pranet a pokrývá bezdrátovým spojením pětadevadesát procent rozlohy metropole a také některé přilehlé oblasti. Komukoliv v prostoru, jenž pokrývá, nabízí to nejlepší, co si jenom lze představit. Někde je to připojení bezdrátové, jinde prostřednictvím kabelu, vždy však v té nejvyšší kvalitě. Na své si tu tak přijdou domácnosti stejně jako malé i velké firmy, hotely, restaurace či kanceláře,… A to bez ohledu na to, potřebují-li tyto jenom jednoduché připojení nebo naopak složité sítě, aby byly jejich potřeby plně uspokojeny.

A tato firma může bez problémů kdykoliv připojit i vás. Její vysílače čekají třeba právě na vás. Pochopitelně pokud jste na zmíněném území, které tato firma obhospodařuje. A obhospodařuje ho více než dokonale.